1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Romence Dil Kursları

Romence dil kurslarımız A1 A2 B1 B2 C1 C2 olmak üzere 6 temel seviyeden oluşmaktadır.

A1 Başlangıç - Romence A1 seviyesinde somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir.

A2 Temel - Romence A2 seviyesinde dolaysız anlatımlarda cümleleri ve sıkça kullanılan tabirleri anlayabilir (ör. kişinin kendisiyle ilgili, ailesiyle, alışverişle, iş ve yakın çevre ile ilgili bilgiler).

B1 Alt Orta - Romence B1 seviyesinde Okul, iş, boş zamanlar v.b. gibi alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun başlıca önemli noktalarını anlayabilir.

B2 Orta - Romence B2 seviyesinde somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi branşındaki tartışmaları anlayabilir. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikisinin de fazla zorluk çekmeyeceği kadar spontane ve akıcı bir şekilde anlaşabilir.

C1 Alt İleri - Romence C1 seviyesinde çok farklı alanlarda çok zengin içerikli uzun metinleri anlayabilir ve mantıksal bağlantılar kurabilir. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve belirgin bir şekilde sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz.

C2 İleri Seviye - Romence C2 seviyesinde duyduğu ve okuduğu herşeyi zorluk çekmeden anlayabilir. Yazılı veya sözlü kaynaklardan aldığı bilgiyi özetleyebilir,bunları gerekçelendirebilir ve açıklamalı bir şekilde sunabilir.

İş İngilizcesi

İş ingilizcesi kurslari, Mesleki ingilizce kursu...

Bire bir kurslar

Bire dil kursları

ABC Özel Dil Kursları

İngilizce dil kursu, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça dil kursu, Arapça, Çince, Korece kursu, Japonca, Romence dil kursları Kocaeli